BİZ KİMİZ

1984 Yılında kurulmuş olan firmamız, ülkemizin spor sektörüne dinamik yapısı ile öncülük etmektedir. Ortaklarımız kış sporlarına gönül vermiş milli sporculardır. Bu da işimizi profesyonelce yaparken amatör ruhumuzu muhafaza edebilmemizi sağlamaktır. 

Doğaya saygılı ve spora gönül vermiş olan ekibimiz, sektöründeki tüm yenilik ve gelişmeleri günü gününe takip ettiği için, müşterilerimize verdiğimiz hizmetin içeriği de kalitesi de devamlı artmaktadır. Bugün yurt dışındaki 37 farklı firmadan ithal ettiğimiz ürünleri kendi markalarımız ve tasarımlarımız ile de desteklemekteyiz.

Alanında uzman profesyonel sporculara olduğu kadar, amatör gençlerimize de destek vererek, spor ve doğa sevgisinin yaygınlaşmasına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.  

Bünyemizde bulunan 11 Kar Spor, 1 The North Face, 2 Timberland mağazasına ilaveten, Bolu, Sivas, Kartepe ve İstanbul'da bulunan 4 Franchise mağazamız ile Türkiye genelinde 70’i aşkın noktada müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Neşe ve enerji dolu spor tarzını seçenleri memnun etmek için yola çıktık. Tecrübeli yönetim ekibimiz, genç ve dinamik satış kadromuz ile siz müşterilerimize sevgi, saygı ve içtenlik ile hizmet etmek ilk amacımızdır. Sizleri de aramızda görmek bizi memnun edecektir.

Kar spor ailesi  

Markalarımız

Üreticisi ve distribütörü olduğumuz Kayak, Snowboard, Dağcılık, Kamp, Seyahat, Tırmanış, Koşu, Sokak Sporları ve Outdoor spor malzemelerinin toptan ve perakende satışını yapmaktayız. Kar spor olarak adımıza tescilli  ''2AS'' ve ''COLLE'' markalarımızı tüm dünyada pazarlamaktayız..

Panthzer, Salewa, Dynafit, Völkl, Marker, Elan, Dalbello, Roxa, Reusch, Holmenkol, Alpen Gaudi, Rome,  SDS, UPZ, Ftx, F2, Komperdell, Northwave, FTWO, Trans, Uvex, Emmegi, O'Neill, Picture Organic, Coleman, Tatonka, Vango, GSI, DMM, Wild Country, Kayland, Trezeta, Fila, Brasileras, Espargatas, JAM, PAC... distribütörü olduğumuz firmalardır. 

Kategorilerinde ve dallarında öncü The North Face, Arena, Buck, Vans, Gerber, Hultafors, GNU, Libtech, Thirtytwo ve Volcom gibi markaları Kar spor mağazalarında bulabilirsiniz.