Kişişel Bilgilerinizin Güvenliği


Sitemizden yüksek avantajlar ve hiçbir yerde bulamayacağınız kampanyalarla ürün almanızın yanında bunları yaparken güvende olmanız bizi yakından ilgilendiriyor.


Karspor.com.tr'de bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan yüksek güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmayacaktır.


Bilgilerinizin gerçekten karspor.com.tr'ye gönderildiğini güvence altına alarak,2048 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan sertifikasını kullanılmaktadır. Bu sertifikaya sahip olmak için çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçen karspor.com.tr'yi, güncel versiyonlu tarayıcınızda açtığınızda adres çubuğunuz, firma bilgileriyle birlikte yeşil görünür.

 

Ödemenizi yaparken adres çubuğunda https yazması karspor.com.tr'nin SSL sertifikasına sahip olduğunu görmenize olanak sağlar.